49949734_2130920996930444_438807394064007168_n

Горват: в Ужгороді, за допомогою надсучасного медичного інструментарію, можна буде проводити операції найменшим пацієнтам

Про це народний депутат України фракції Партії «Блок Петра Порошенка» Роберт Горват зазначив на офіційній сторінці у Facebook.

«Дитяче хірургічне відділення Ужгородської міської клінічної лікарні поповнилося комплектом надсучасного медичного інструментарію – німецькою ендоскопічною системою для операцій найменшим пацієнтам. Цю установку, яка суттєво полегшить роботу хірургам та пришвидшить реабілітаційний період маленьких пацієнтів, вдалося придбати завдяки фінансуванню із Державного бюджету, виділеному минулого року. Ми довго працювали над отриманням цих коштів і я радий, що зміг особисто привітати колектив лікарні із цінним надбанням», – повідомив Горват.

Він також зазначив, що місцеві лікарі не один рік поспіль єдиними в області проводили операції дітям за допомогою лапароскопа, однак, були змушені використовувати інструментарій, призначений для оперування дорослих пацієнтів, оскільки придбати спеціальну ендоскопічну систему для діток можливості не було.

«Зараз ця проблема вирішена. І, як пояснюють хірурги, тепер вони зможуть оперувати новим лапароскопом навіть найменших немовлят.

Минулого року, нагадаю, ми змогли акумулювати кошти для придбання рентгенапарату для міської лікарні. Цьогоріч осучаснили хірургічне відділення. І на цьому, переконаний, зупинятися не будемо», – підреслив Роберт Горват.