Holovna fotohrafia

Діти із прифронтової зони провели різдвяні канікули на Тернопільщині

Школярі зі Сходу України гостювали на Тернопільщині з 4 по 9 січня. Діти відвідали історичні місця та пам’ятки культури, ознайомились із місцевими звичаями, скуштували традиційні страви.

«Отримала незабутні враження. Гостювала на Тернопільщині у двох родинах. Обидві мені дуже сподобалися, вони надзвичайно щирі, добрі. Я триматиму з ними зв’язок», – сказала Діана Табальна з Рубіжного, що на Луганщині.

В обласному центрі для дітей організували відпочинок і розваги у ТРЦ «Подоляни». Там вони отримали подарунки від депутатів з фракції БПП.

«Уже стало доброю традицією, що щороку, згідно з дорученням голови облдержадміністрації та в рамках програми «Схід та Захід разом», на новорічно-різдвяні свята на Тернопільщину приїжджають діти із Донецької та Луганської областей.

P1750577

9 січня я мав можливість зустрітися із дітками з Луганщини. Вони кажуть, що отримали незабутні враження і хотіли б довше побути тут. Від нашої депутатської фракції ми підготували дітям символічні подарунки – сувеніри на згадку про наше місто, аби діти пам’ятали про Тернопілля і знали, що ми на них тут завжди чекаємо», – зазначає секретар Тернопільської міської ради, голова міської організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Віктор Шумада.