4625460_original

Володимир Куренной: маніпуляції на тему миру за будь-яку ціну небезпечніші навіть, ніж обіцянка знизити тарифи

Про це народний депутат фракції Партії “Блок Петра Порошенка” Володимир Куренной написав на сторінці у Facebook, коментуючи заяви деяких політиків та кандидатів у президенти про мир для України за будь-яку ціну.

“Українська «партія миру», яка вимагає миру за будь-яку ціну, мир на колінах, мир ціною нашої свободи і незалежності, або не розуміє, чим такий мир закінчиться, або виконує вказівки зарубіжного господаря, у якого, до речі, і знаходяться ключі від миру на сході України”, – зауважує парламентар та додає, що маніпуляції на тему миру є дуже небезпечними для майбутнього країни.

“Маніпуляції на тему миру, миру за будь-яку ціну, небезпечніші навіть, ніж обіцянка знизити тарифи в два, п’ять, двадцять або сто разів. І коли вони говорять про мир, за цими звуками я чую гімн Російської імперії, я чую згортання європейського шляху, свободи, прав людини і демократії. Велика жінка Маргарет Тетчер відповідає всім прихильникам «миру» без пояснення, яким чином його досягати. Мир може бути тільки через перемогу”, – наголошує Куренной.