49385086_2175616835834905_5528259020378341376_n

Юринець: у Брюсселі ми донесли делегатам 12-ти країн нашу позицію щодо утримуваних у Росії військовополонених українських моряків

Про це народний депутат фракції Партії “Блок Петра Порошенка”, Голова парламентської делегації в ПА НАТО Оксана Юринець написала на сторінці у Facebook, підсумовуючи роботу української делегації на засіданні Міжпарламентської Ради Україна-НАТО, яке відбулося у Брюсселі.

“Коли делегація українських парламентарів в унісон демонструє тверде прагнення євроатлантичної інтеграції, то представникам інших країн не залишається нічого іншого як долучитися підтримкою та допомогою.

Трохи більше як день, але дуже активно відпрацювали в Брюсселі на засіданні Міжпарламентської Ради Україна-НАТО. Робота нашої делегації заслуговує на окрему подяку. З найголовнішого – донесли іншим делегатам із 12-ти країн нашу позицію щодо утримуваних у Росії військовополонених українських моряків, передали список потреб щодо модернізації корабельно-катерного складу, накреслили вектори найближчої співпраці…. Повертаємося з відчуттям виконаного обов’язку і вітанням для Ірини Фріз від нової президентки ПА НАТО Маделін Мун із призначенням на посаду Міністра у справах ветеранів”, – написала Юринець.