2-87

У Полтаві відбулася прес-конференція щодо результатів виборів в ОТГ

28 грудня відбулась прес-конференція щодо результатів виборів в об’єднані територіальні громади. Провів прес-конференцію голова Полтавської територіальної організації партії «БПП «Солідарність» Андрій Пісоцький.

«23 грудня відбулися вибори у 77 ОТГ у 12 областях України. За попередніми підсумками, головами 52 ОТГ стали кандидати, висунуті партією «БПП «Солідарність», самовисуванці-члени партії, а також самовисуванці, які йшли за підтримки місцевих партійних організацій. На Полтавщині вже створено 46 об’єднаних територіальних громад», – прокоментував Андрій Пісоцький.

Краснолуцьку сільську ОТГ Гадяцького району очолив Віктор Романенко, Чорнухинську селищну – Олександр Василенко. Обидва йшли на вибори як самовисуванці за підтримки партії «БПП «Солідарность». В Опішнянській об’єднаній територіальній громаді головою став Микола Різник, на вибори він ішов самовисуванцем.

3-65

«Нам вдалося вселити віру у зміни на краще. Ми об’єднали майже весь Чорнухинський район. Депутати райради налаштовані на плідну співпрацю. Моя виборча кампанія йшла під гаслом «За Чорнухинський край!». Однак ми повинні займатися не політичними гаслами, а працювати на розвиток нашої громади. Безпосередньо найбільша підтримка була від партії «БПП «Солідарність». Моя мета — це комфортне проживання людей, щоб Чорнухи посіли гідне місце за рівнем розвитку на Полтавщині», — зазначив голова Чорнухинської ОТГ Олександр Василенко.