ОТГ

За результатами підрахунку 99,8% бюлетенів “БПП “Солідарність” отримує найбільше представницьких мандатів на виборах в ОТГ

Партія “Блок Петра Порошенка “Солідарність” отримує 25,4% від загальної кількості усіх мандатів в об’єднаних територіальних громадах, де 23 грудня відбулися перші вибори та довибори голів і депутатів ОТГ. Друге місце посіла ВО “Батьківщина” – 24,2%. Такі результати отримані після підрахунку 99,8% бюлетенів.

Кандидати, які балотувалися від партії “Блок Петра Порошенка”, члени партії та самовисуванці, яких підтримували партійні організації, очолять 52 ОТГ. Найбільше голів ОТГ партія отримала у Черкаській області – 20, а також у Волинській області – 8, Львівській області – 3. У Київській області усі 4 громади очолили кандидати від БПП.

Кандидати від партії “БПП “Солідарність”, члени партії та самовисуванці, які йшли за підтримки партійних організацій, також отримують 413 депутатських мандатів.

Відповідно до чинного законодавства, голова ОТГ має право голосу під час засідань місцевої ради. Таким чином загальна кількість представницьких мандатів, отриманих кандидатами від БПП, членами партії та самовисуванцями, які йшли за підтримки партійних організацій, складає 465, або 25,4% від загальної кількості.

ВО “Батьківщина” отримує 5 мандатів голів ОТГ, а також 438 депутатських мандатів; загальна кількість мандатів висуванців від “Батьківщини” – 443, або 24,2% від загальної кількості.

23 грудня відбувалися вибори у 78 ОТГ у 13 областях України. Окрім того, 23 грудня відбулися довибори у 17 ОТГ. Загалом з початку реформи децентралізації обрано 782 голови ОТГ. 389 ОТГ очолюють кандидати від “БПП “Солідарність”.