C4B5CD24-C1B9-4073-A621-CCD76191AA91

На Черкащині перемогу на виборах здобули 20 голів ОТГ від партії «БПП «Солідарність»

Попередні результати виборів в ОТГ 23 грудня вже відомі. За даними паралельного підрахунку голосів, 20 із 27 новостворених об’єднаних територіальних громад на Черкащині очолили кандидати від партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» або самовисуванці, яких підтримувала партія на етапі виборчого процесу. Новообрані голови одразу після отримання перших результатів зустрілися із обласним партійним керівництвом, аби обговорити подальші кроки співпраці.
«Результат цих виборів став показовим. На Черкащині 20 голів ОТГ, які йшли від партії чи за її підтримки, здобули перемогу. Бачимо, що не замовні соціологічні дослідження чи інформаційна активність формує думку громади, а реальні справи на місцях. Вдячні за вашу позицію. Віримо, що ви достойно керуватимете територіями, а допоможе вам в цьому додаткове фінансування та повноваження, які отримали завдяки реформі децентралізації. Можете однозначно розраховувати на підтримку партійної організації. Для нас команда – на першому місці, і тепер ви її частина», – наголосив голова Черкаської територіальної організації партії «БПП «Солідарність» Сергій Кудактін.
Привітав новообраних голів ОТГ із перемогою і керівник секретаріату Черкаської територіальної організації партії «БПП «Солідарність» Сергій Рубан.
«Ви отримали високий відсоток довіри від жителів ваших громад. Тепер саме вам відповідати за успіхи та розвиток ваших територій. Вірю, що вам все вдасться. Своєю позицією ви заявили, що підтримуєте курс нинішньої влади, готові втілювати ініціативи Президента та реформу децентралізації. А ми в свою чергу підтримаємо вас. Бажаємо досягти успіху на новій посаді, щоб кожна з громад мала чим похвалитися вже за кілька місяців, щоб кожна з ОТГ ставала прикладом для наслідування», – відзначив Сергій Рубан.