DSC03554 (1)

Сергій Березенко: результати виборів в ОТГ – це найкраща соціологія, яка засвідчила перемогу БПП

Результати виборів в ОТГ, які відбулися 23 грудня і вкотре засвідчили переконливу перемогу кандидатів від партії “Блок Петра Порошенка “Солідарність” – це найкраща соціологія, яка реально відображає електоральні настрої українців. Про це заявив народний депутат України Сергій Березенко на брифінгу за підсумками виборів.

“Реформа децентралізації, яку ініціював Президент П.Порошенко, має сталу підтримку українців. Кожна хвиля виборів до ОТГ характерна як високою активністю виборців, так і незмінною підтримкою партії «БПП «Солідарність», яка чітко і послідовно реалізує реформу децентралізації в Україні. Причини цього – конкретні результати. Вперше за всю історію незалежної України частка місцевих бюджетів у зведеному бюджеті перевищила 50 відсотків. А це – в рази збільшені доходи, нові дороги, школи, дитячі садки, амбулаторії, які стали можливими саме завдяки децентралізації. З розвитком реформи дедалі більше українців стають активними прихильниками децентралізації. Ми бачимо нові історії успіху, ми бачимо справжніх, відповідальних лідерів громад, яким довіряють люди. І тому наша партія перемагає”, – переконаний С.Березенко.

23 грудня відбулися вибори у 77 ОТГ у 12 областях України. За попередніми підсумками, головами 52 ОТГ стали кандидати, висунуті партією, самовисуванці-члени партії, а також самовисуванці, які йшли за підтримки місцевих партійних організацій.

Результати інших політичних сил: ВО «Батьківщина» – 5 ОТГ, Аграрна партія – 2, «УКРОП» – 2, ВО «Свобода» – 1, «Самопоміч» -1, Народна партія – 1 ОТГ.