заява солідарність

Заява прес-служби Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

Заяви Володимира Путіна, які він зробив під час прес-конференції у четвер, вкотре  засвідчили намір Росії активно втрутитись у перебіг виборів Президента та Верховної Ради України, які відбудуться наступного року.

Кремль ще раз  продемонстрував свої неприязнь та ворожість до Петра Порошенка як Президента України, який ефективно поєднує функції Верховного Головнокомандувача та керівника української дипломатії.

Натомість, Путін явно розраховує на прихід до влади інших політиків, які були б більш зговірливими, готовими поступитись національними інтересами, готовими пристати на мир на російських умовах, тобто капітулювати; готовими переглянути або заморозити курс України на вступ до ЄС та НАТО.

Така поведінка Путіна є цілком передбачуваною і очікуваною, адже Москва пхає носа у внутрішньополітичні справи більшості європейських країн.

Гідний жалю факт, що всі ми знову побачили текстуальне і змістовне співпадіння між заявами російського Президента і риторикою багатьох українських опозиціонерів, зокрема, щодо оцінки нещодавніх подій у Керченській протоці.

У прес-службі Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» немає жодного сумніву, що громадяни України розберуться без московських суфлерів в ситуації та дадуть гідну оцінку кожному політику.