герасимов

Юлія Тимошенко не голосувала за непродовження дії Договору про дружбу з Російською Федерацією – Артур Герасимов

Сьогодні відбувся надважливий момент в історії українського парламенту – Верховна Рада, майже конституційною більшістю, вкотре підтримала ініціативу Президента України  і проголосувала за непродовження дії Договору про дружбу з Російською Федерацією. Про це, в кулуарах Верховної Ради, заявив Голова фракції Партії «Блок Петра Порошенка» Артур Герасимов.

Він також зазначив, що після подій 25 листопада цього року – це було обов’язкове рішення парламенту.

“Я не розумію тих, хто казав, що це технічне рішення, що ми не маємо його приймати і таке інше. Сьогодні парламент продемонстрував єдність між фракціями, єдність з Президентом Петром Порошенком”, – наголосив Артур Герасимов.

Голова фракції також підкреслив, що це вже третій вотум довіри парламенту Президенту України.

“За зміни до Конституції парламент дав 311 голосів, 276 голосів – за введення воєнного стану і 277 голосів сьогодні парламент дав за непродовження дії Договору про дружбу з РФ”, – сказав Герасимов.

Водночас, він звернув увагу на те, що під час голосування за непродовження дії Договору, у залі була відсутня Голова фракції “Батьківщина” Юлія Тимошенко. “Якщо чесно, мене дуже засмутило те, що у сесійній залі, під час голосування, не було Юлії Тимошенко”, – додав Артур Герасимов.

Він також звернув увагу на те, що її відсутність під час голосувань проти Росії носить системний характер.

“Ми не бачили її і немає її голосу, коли голосували питання визнання Росії країною-агресором. Ми не бачили її і немає її голосу, коли голосувалося дуже багато законів про засудження країни-агресора. І сьогодні, на жаль, вона знову була відсутня в залі. Сьогодні ми вкотре побачили, хто є хто”, – наголосив Артур Герасимов.

custom essay writing service writing college essays custom essay service buy an essay research paper writer buy an essay college paper write my paper for me cheap essay writing case study help do my essay buy research papers writing a case study college essay writer essay writer help professional writing college essay writers