герасимов

Юлія Тимошенко не голосувала за непродовження дії Договору про дружбу з Російською Федерацією – Артур Герасимов

Сьогодні відбувся надважливий момент в історії українського парламенту – Верховна Рада, майже конституційною більшістю, вкотре підтримала ініціативу Президента України  і проголосувала за непродовження дії Договору про дружбу з Російською Федерацією. Про це, в кулуарах Верховної Ради, заявив Голова фракції Партії «Блок Петра Порошенка» Артур Герасимов.

Він також зазначив, що після подій 25 листопада цього року – це було обов’язкове рішення парламенту.

“Я не розумію тих, хто казав, що це технічне рішення, що ми не маємо його приймати і таке інше. Сьогодні парламент продемонстрував єдність між фракціями, єдність з Президентом Петром Порошенком”, – наголосив Артур Герасимов.

Голова фракції також підкреслив, що це вже третій вотум довіри парламенту Президенту України.

“За зміни до Конституції парламент дав 311 голосів, 276 голосів – за введення воєнного стану і 277 голосів сьогодні парламент дав за непродовження дії Договору про дружбу з РФ”, – сказав Герасимов.

Водночас, він звернув увагу на те, що під час голосування за непродовження дії Договору, у залі була відсутня Голова фракції “Батьківщина” Юлія Тимошенко. “Якщо чесно, мене дуже засмутило те, що у сесійній залі, під час голосування, не було Юлії Тимошенко”, – додав Артур Герасимов.

Він також звернув увагу на те, що її відсутність під час голосувань проти Росії носить системний характер.

“Ми не бачили її і немає її голосу, коли голосували питання визнання Росії країною-агресором. Ми не бачили її і немає її голосу, коли голосувалося дуже багато законів про засудження країни-агресора. І сьогодні, на жаль, вона знову була відсутня в залі. Сьогодні ми вкотре побачили, хто є хто”, – наголосив Артур Герасимов.