2018-12-06-008-AE__8324-resized

Юлія Тимошенко має пояснити, чому системно не підтримує закони проти російської агресії – Олександр Бригинець

 Голосування Верховної Ради за ухвалення проекту закону «Про припинення дії Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Російською Федерацією» (реєстраційний номер 0206) об’єднало проукраїнські сили парламенту та чітко показало, хто з політиків діє в інтересах країни-агресора. На цьому народний депутат фракції Партії «Блок Петра Порошенка» Олександр Бригинець наголосив журналістам у парламенті.

«Дуже показово, що під час голосування за припинення дії Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Російською Федерацією, в сесійній залі парламенту не було однозначної єдності. Прогнозовано, що деякі політики під різними приводами не з’явилися сьогодні в залі. Всі знали, що саме сьогодні, в День Збройних сил України, на порядку денному блок вкрай важливих безпекових законів. В Російській Федерації істерика: український парламент дозволив без попередження стріляти в акваторії Азовського та Чорного моря, Україна збільшила прибережну зону… Рішень прийнято багато. Варто зазначити, що деякі знакові політики були відсутні. Юлія Тимошенко нібито поїхала на важливі зустрічі в США. Але варто відзначити, що кожного разу, коли в парламенті ухвалюється важливе антиросійське рішення, Юлії Тимошенко немає в залі», – заявив Олександр Бригинець.

На підтвердження своїх слів, народний депутат повідомив статистику голосувань лідера «Батьківщини»: «20 вересня 2016 року – Постанова про невизнання виборів до Державної думи Росії – офіційно Юлія Тимошенко відсутня, однак, в першій половині дня була в залі. 6 жовтня 2017 року – Проект “Закону про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій та Луганській областях” у першому читанні – Тимошенко не голосувала. 18 січня 2018 року – Закон про деокупацію Донбасу і визнання Росію агресором та окупантом – Тимошенко не голосувала. 12 липня 2018 року – голосування по збитому літаку МН 17 – Юлія Тимошенко відсутня. Сьогодні, припинення Договору з Росією – відсутня».

«Причину таких дій має пояснити або фракція «Батьківщина», або сама Юлія Тимошенко. Враховуючи її бажання балотуватися на найвищу посаду в державі, такі пояснення мають бути надані обов’язково», – заявив Олександр Бригинець.