герасимов

Цілком логічно, що після відкритого нападу Росії на українські кораблі, парламент ухвалив рішення про припинення дії Договору про дружбу з РФ – Герасимов

Фракція Партії «Блок Петра Порошенка» одностайно підтримала  ухвалення закону «Про припинення дії Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Російською Федерацією» (реєстраційний номер 0206). Про це Голова фракції Партії «Блок Петра Порошенка» Артур Герасимов заявив журналістам у парламенті.

«Майже п’ять років тому Росія розпочала гібридну військову агресію проти України. 25 листопада 2018 року ця агресія вийшла на новий рівень: вже відкрито, під російськими прапорами, в міжнародних водах були атаковані українські військові катери і були захоплені в полон українські військові моряки. Сьогодні цілком логічно, що Президент України вніс в Верховну Раду проект закону Про припинення дії Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Російською Федерацією. Фракція БПП одностайно підтримала цей документ», – заявив Артур Герасимов.

Голова фракції БПП наголосив, що припинення дії Договору проводиться у відповідності до встановлених процедур.