маки3

Путін зробив те, що не могли зробити політики за 24 роки незалежності – Олександр Співаковський

Президент Росії Путін зробив те, що не могли зробити політики за 24 роки незалежності України. Про це заявив народний депутат України з фракції «Блок Петра Порошенка» Олександр Співаковський в ефірі каналу «112 Україна».

За словами нардепа, протягом попередніх 24 років незалежна Україна відзначала 9 травня День Перемоги за усталеним радянським зразком, і завдяки Указу Президента «Про заходи з відзначення у 2015 році 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-ї річниці завершення Другої світової війни» та Закону «Про увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років» Україна розпочинає нову традицію святкування 8 та 9 травня в європейському дусі пам’яті та примирення.

«Дуже важливим є указ Президента щодо започаткування свята День пам’яті та примирення. Це вшанування пам’яті мільйонів загиблих людей під час світової війни. Це день примирення, коли ми розуміємо, що шлях ненависті і крові – є шлях в нікуди. Через 70 років все змінилося. Країна, яка в ті роки була агресором, зараз  виступає в якості миротворця,  а Росія, яка вела війну проти нацизму в Європі зараз виступає країною агресором. Тому започаткування свята є важливим в формуванні нового світогляду і нової парадигми щодо сприйняття того, що зараз відбувається в світі», – сказав Співаковський.

Крім того, депутат розповів, що переживаючи ці складні для України часи, історики вже не зможуть переписати історію.

«Кожного разу, коли приходила нова влада, ми переписували історію. Війна з Росією об’єднала всю Україну. Путін зробив те, що не могли зробити політики за всі 24 роки. З цього моменту почнуть писатися підручники, які вже ніколи не будуть переписуватись», – зазначив Олександр Співаковський.

custom essay writing service writing college essays custom essay service buy an essay research paper writer buy an essay college paper write my paper for me cheap essay writing case study help do my essay buy research papers writing a case study college essay writer essay writer help professional writing college essay writers