ВС

ЗАЯВА Фракції Партії “Блок Петра Порошенка” у Верховній Раді Україні

Фракція Партії “Блок Петра Порошенка” підтримує рішення Воєнного кабінету, а також Ради Національної Безпеки та Оборони – провести позачергове засідання Верховної Ради України у понеділок 26 листопада та прийняти на ньому рішення про запровадження воєнного стану в Україні на 60 діб у зв’язку із актом агресії РФ проти кораблів ВМС України в Керченській протоці.

Обстріл кораблів українських ВМС та їх захоплення, під час якого було поранено шістьох українських моряків, – це свідомий акт агресії в акваторії Азовського моря, організований Кремлем.

Фракція Партії “Блок Петра Порошенка” візьме участь у засіданні Верховної Ради України та закликає колег по парламенту зібратись на позачергове засідання парламенту і прийняти рішення про введення воєнного стану в Україні.

Наш обов’язок забезпечити національну безпеку нашої держави, суверенітет, непорушність наших кордонів та зробити все можливе для відсічі російському агресору і збереженню цілісності України.

Слава Україні!

custom essay writing service writing college essays custom essay service buy an essay research paper writer buy an essay college paper write my paper for me cheap essay writing case study help do my essay buy research papers writing a case study college essay writer essay writer help professional writing college essay writers