46459370_1972967376124399_8304572463728033792_n

Усі загрози зриву мирного процесу на Донбасі, які ініціює Росія, будуть відображені у Резолюції ПА НАТО – Ірина Геращенко

Українська делегація у складі Першого заступника Голови Верховної Ради Ірини Геращенко, народних депутатів фракції Партії “Блок Петра Порошенка” Оксани Юринець, Ольги Бєлькової та депутатів інших фракцій, яку очолює Голова Постійної делегації у Парламентській асамблеї НАТО Ірина Фріз, розпочала роботу у Парламентській Асамблеї НАТО, яка проходить у місті Галіфакс, Канада. Про це Ірина Геращенко повідомила у себе на сторінці у Facebook.

Вона також повідомила, що українська делегація зустрілась з Президентом ПА НАТО Расою Юкнявічене.

“Ми подякували пані Юкнявічене за нещодавній візит до Донбасу, зокрема, до Широкіного. Це серйозна підтримка Асамблеї у нашій боротьбі за відновлення територіальної цілісності та суверинітету України”, – написала Ірина Геращенко.

Вона також повідомила, що українська делегація готується до роботи у комітетах, де, перш за все, планується проінформувати колег по ПА НАТО про загрози зриву мирного процесу через “псевдовибори”, організовані Російською Федерацією в окупованому Донбасі.

Ірина Геращенко також написала, що ще однією темою для обговорень буде мілітаризація Азовського моря та басейну Чорного моря.

“Ми сподіваємось, що всі ці загрози будуть зафіксовані у відповідних резолюціях Асамблеї”, - наголосила Перший Віце-спікер.

Ірина Геращенко також повідомила, що в той самий час, що і ПА НАТО у місті Галіфакс у Канаді проходить Міжнародний Безпековий Форум, у якому бере участь українська дипломатична делегація та Міністр закордонних справ.

“Ми отримали потужний сигнал від США, що Україна стане членом НАТО, і ми робимо все якнайкращим чином, щоб приєднатися до Альянсу так швидко, наскільки це можливо”, – написала Ірина Геращенко.

custom essay writing service writing college essays custom essay service buy an essay research paper writer buy an essay college paper write my paper for me cheap essay writing case study help do my essay buy research papers writing a case study college essay writer essay writer help professional writing college essay writers