9

У Попасній на Луганщині відбудували зруйнований бойовиками міст

15 листопада у місті Попасна Луганської області відкрили відремонтований за ініціативи Президента України шляхопровід Покровськ – Бахмут – Михайлівка, який перетинає залізничні колії на перегоні Попасна – Роти. Міст було зруйновано бойовиками під час обстрілів у 2014 році. Ця ділянка шляхопроводу має великий вантажопотік цивільного автотранспорту місцевих мешканців, а його пропускна здатність — близько 800 автомобілів на годину.

7

В урочистостях взяли участь народний депутат, керівник Донецької територіальної організації «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Артур Герасимов, директор регіональної філії «Донецька залізниця» Сергій Бугайов, заступник командувача Об’єднаних сил генерал-лейтенант Олег Грунтковський, голова адміністрації Державної спеціальної служби транспорту генерал-лейтенант Микола Мальков, виконувач обов’язків голови Луганської облдержадміністрації – керівника обласної військово-цивільної адміністрації Сергій Філь, голова Попаснянської райдержадміністрації – керівник районної військово-цивільної адміністрації Сергій Шакун. Вони привітали військовослужбовців, заохотивши їх відзнаками та нагородами.

800

«Відновлення Донбасу – одне з наших першочергових завдань. Для того, щоб пройти шлях від військового конфлікту до мирного життя, нової економіки регіону та країни в цілому, треба ще багато зробити. Наша принципова позиція – крок за кроком відновлювати інфраструктуру Донбасу, пошкоджену країною-агресором. Сьогодні у Попасній перші кроки на цьому нелегкому шляху зроблені і ми не збираємось на цьому зупинятись», – зазначив Артур Герасимов.