121118-3

Ірина Геращенко: Путін прагне нової української влади

Про це Перший заступник Голови Верховної Ради Ірина Геращенко заявила під час виступу на засіданні Ради регіонального розвитку, яке відбувається у Києві.

«Вчора відбувався фарс, організований Кремлем на окупованих територіях Донбасу, який називався «псевдовиборами». В цьому фарсі є велика небезпека, адже це повторення сценарію 2014 року, коли через псевдовибори, організовані Москвою, були зірвані мирні переговори в Мінську, а потім відбувалась дестабілізація на фронті, відбувалось загострення безпекової і політичної ситуації, загинули тисячі наших хлопців. Можна прослідити, що до таких сценаріїв Москва вдається перед президентськими і парламентськими виборами у нас. Тому що їх мета не тільки їхні маріонетки на Донбасі, їх мета – Україна», – зауважила політик.

За словами політика, сьогодні, на жаль, в Україні є сили, які закликають до прямих переговорів з маріонетками Донбасу.

93e19ed5e0e0b6389fec1e2a14209ac3_1542017705_extra_large

“Але, цього не буде…. А вибори на Донбасі відбуватимуться за українським сценарієм», – наголосила Перший заступник Голови ВР.

Також Ірина Геращенко підкреслила, що Україні дуже важливо під час переговорів з Путіним залишатися не сам на сам, а мати поряд наших європейських партнерів з Норманського формату.

«Наші партнери щодня мають нагадувати Путіну, що це його відповідальність. Саме тому Путін уникає сьогодні зустрічі в Нормандському форматі, де йому доведеться відповідати на прямі і незручні питання… Саме тому Путін прагне нової української влади. Тому надважливо зупинити реванш, не дати можливості російському сценарію реалізуватися в Україні через вибори», – зауважила політик.

custom essay writing service writing college essays custom essay service buy an essay research paper writer buy an essay college paper write my paper for me cheap essay writing case study help do my essay buy research papers writing a case study college essay writer essay writer help professional writing college essay writers