104468

Оксана Білозір: ми повертаємо втрачені позиції довіри і від МВФ, і від Європейського Союзу

Про це на сторінці в Facebook зауважила народний депутат фракції Партії «Блок Петра Порошенка» Оксана Білозір, коментуючи ухвалений парламентом законопроект 0203 про ратифікацію Меморандуму з Євросоюзом щодо надання Україні макрофінансової допомоги у розмірі 1 мільярда євро у вигляді кредиту.

«Нинішня програма – четверта за ліком і тісно пов’язана з співпрацею з Міжнародним валютним фондом. Попри шквал критики, що лунає з приводу співпраці з міжнародними фінансовими інституціями, хочу ще раз запевнити, що така співпраця надважлива для усіх часів та усіх урядів, і позитивне голосування підтверджує розуміння важливості цього рішення більшістю від конституційного складу чинної Верховної Ради», – підкреслила політик.

Також народний депутат наголосила: «Поволі, але впевнено, ми повертаємо втрачені в попередні роки позиції довіри і від МВФ, і від Європейського Союзу в частині фінансової співпраці. В першу чергу – це позитивний сигнал для інвесторів та поліпшення нашого платіжного балансу. Допомога сприятиме досягненню цінностей, які поділяються Європейським Союзом, включаючи стійкий та соціально-відповідальний розвиток, що веде до росту зайнятості та скороченню рівня бідності, а також відданості сильному громадянському суспільству».

Резюмуючи, Оксана Білозір зауважила, що попереду у парламенту ще не одне важливе рішення: електронні декларації, прозорість кінцевих бенефеціарів, запуск роботи Вищого антикорупційного суду – усе те, що вже в стадії роботи і потребує, в першу чергу, ефективних управлінських рішень.