45698933_1962256017195535_2790478095168045056_n

Геращенко: МінТОТ допоможе оформити всі необхідні документи родинам заручників та політв’язнів Кремля щодо соціальних виплат

Про це на сторінці у Facebook зауважила Перший заступник Голови ВРУ Ірина Геращенко після зустрічі з міністром  Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України ТОТ Вадимом Чернишом.

«Під час зустрічі обговорили питання соціальної і юридичної допомоги родинам заручників та політв’язнів Кремля. Як поінформував мене міністр, всі юридичні процедури, необхідні для старту виплат родинам (на юридичну допомогу, проїзд, ліки і передачі), завершено», – написав політик.

«Зараз – важливий етап збору заявок від родин й тому ж прохання до родин політв’язнів Кремля подавати відповідно оформлені заявки до МінТОТ. Звичайно, міністерство допоможе оформити всі необхідні документи, підготувати їх, й волонтери можуть у співпраці з експертами міністерств долучитися до марудної роботи підготовки всіх документів родин. Що стосується соціальної реабілітації, вона здійснюється місцевими органами влади, а МінТОТ перерахує їм відповідні кошти », – наголосила Ірина Геращенко.

Резюмуючи, політик підкреслила: «Також міністерство і відповідна комісія готують документи для допомоги тим родинам заручників, в першу чергу, наших військових, які кілька років незаконно утримуються на Донбасі. Й місцезнаходження яких підтверджено в рамках роботи мінських груп».