45636062_2405232456183739_7931474212412194816_n

Сергій Алєксєєв: для ефективної роботи ТСК потрібна співпраця з правоохоронними органами

Для ефективної роботи Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради з розслідування відомостей щодо нападів на Катерину Гандзюк та інших громадських активістів потрібна співпраця з правоохоронними органами, що вели ці справи. Про це в ефірі Першого Національного телеканалу сказав заступник Голови ТСК, народний депутат фракції Партії “Блок Петра Порошенка”  Сергій Алєксєєв.

«Нам потрібна співпраця з правоохоронними органами. Як фаховий адвокат, я не можу робити висновки, доки не побачу матеріали справи. Якщо з самого початку ми будемо конфліктувати з правоохоронними органами, ми завалимо все – і розслідування справи, і роботу ТСК», – сказав він.

Як зазначив Сергій Алєксєєв, однією з умов якісної роботи ТСК є допуск її членів до матеріалів справ і навіть тих, які становлять таємницю слідства. Без цього, за його словами, комісія мало що зможе зробити

«Якщо ми хочемо зробити якісне розслідування і дали оцінку роботі правоохоронних органів, нам необхідно мати доступ до таємниці слідства. Сподіваюсь, в нас буде такий доступ. Якщо в нас не буде доступу до матеріалів справ, ми нічого не зможемо зробити», – сказав він.

В той же час, Сергій Алєксєєв відзначив, що зараз всі сторони зацікавлені в якнайшвидшому розкритті справ щодо нападів на громадських активістів.

«Нас об‘єднує мета – якнайшвидше встановити замовника цього вбивства, якнайшвидше розкрити злочини проти громадських активістів. Ця мета об‘єднує і правоохоронні органи, і ТСК», – констатував він.