Южаніна

Термін пільгового розмитнення авто на єврономерах продовжено до 90 днів – Ніна Южаніна

Фракція Партії «Блок Петра Порошенка» майже одноголосно підтримала в другому читанні та в цілому ухвалення змін до Податкового кодексу щодо оподаткування акцизним податком легкових транспортних засобів (реєстраційний номер №8487).

Народний депутат фракції БПП, Голова Комітету з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна заявила журналістам у парламенті, що нові ставки акцизного податку стимулюють процес розмитнення автомобілів з європейською реєстрацією.

«Ми змінили систему ставок. Залишається формула, яка була прийнята в першому читанні з обмеженням коефіцієнту віку авто не більше 15 років. Нам вдалося домовитися про продовження дії понижуючого коефіцієнту 0,5 до 90 календарних  днів з моменту вступу закону в дію. Оскільки бажаючих зареєструвати авто зі знижкою 50% буде багато, то ми цей термін продовжили з 60 до 90 днів. Це розгрузить роботу митників і МРЕО в період новорічних свят», – заявила Ніна Южаніна.

Голова комітету також зазначила, що наступним буде розроблено проект закону, який забезпечить пільговий ввіз екологічних транспортних засобів.

«Хочу наголосити, що усі надходження від розмитнення авто надійдуть на рахунок Пенсійного фонду», – підкреслила Ніна Южаніна.