Луценко

Ірина Луценко: обіцяючи зниження ціни на газ, парламентська опозиція намагається загравати з виборцями

Про це в кулуарах ВР заявила народний депутат України фракції Партії «Блок Петра Порошенка», Представник Президента у ВР Ірина Луценко, коментуючи блокування опозицією парламентської трибуни.

Вона заявила, що сьогоднішнєю «акцією» у ВР, опозиція намагається сподобатись виборцю, обіцяючи зниження ціни на газ для населення.

«Сьогоднішнє блокування трибуни  - це чистий популізм, піар перед виборцями. Це навіть помітила Ангела Меркель, яка під час зустрічі в парламенті, заявила: «Шановні опозиціонери, перестаньте брехати, не можуть тарифи бути  «нульовими»«. Тому, це все – чисте маніпулювання перед виборцями», – сказала Луценко.

Вона також нагадала, що будучи керівником Уряду, Юлія Тимошенко поставила підпис під Меморандумом з МВФ, щоб зрівняти тариф до єдиного зразка.

«Вона цього не зробила, а своїми обіцянками взяла 24 млрд дол, потім взяв ще Уряд Азарова. Всі ці гроші лягли на плечі українських громадян. Потім половину тих грошей повертались в РФ, за «кабальний газовий договір». Тому ми вимушені були взяти частину коштів, щоб повернути борги, які набрала Юлія Тимошенко, керуючи Кабміном 2008-2009 роках. Нагадаю також, що коли Тимошенко, Ляшко та Березюк були в коаліції, вони підписалися під угодою, що приведуть тарифи на газ до економічно обгрунтованих», – сказала Луценко.

Вона також запевнила, що підвищення тарифів на газ ніяк не торкнеться простих громадян, які отримають субсидію.

«Уряд неодноразово заявляв, що для тих громадян, доходи яких не збільшилися, відбудеться покриття тарифів через субсидії. », – нагадала Луценко.