Полтава (2) (1)

У Полтаві та Зінькові відбувся марафон «Роль громадян у політичних реформах»

Шостого-сьомого жовтня Полтавщина приймала естафету Марафону «Роль громадян у  політичних реформах» від міста Житомира. Подібні заходи відбуваються у всіх куточках України та сприяють налагодженню діалогу між суспільством та владою, підвищують рівень  обізнаності громадян у політичних процесах. А головне – дають зрозуміти, що кожна думка, кожен голос має значення. До заходу долучились і представники Полтавської міської та Зіньківської районної організації партії «БПП «Солідарність».

Зіньків (2)

Перша частина марафону тривала у форматі панельної дискусії, на якій учасники обговорювали питання розподілу фінансування партій, їхню  звітність, різницю між мажоритарною та пропорційною системою. Обговорити також зрушення в антикорупційній реформі та те, як українці можуть впливати на ці всі процеси, а головне – навіщо.

Зіньків

«Після кава-паузи на нас чекала креативна робота за форматом Волта Діснея. Всі  учасники об’єднались в три групи: «критики», «мрійники» та «реалісти». Відповідно, з огляду на свою роль, ми мали сформувати план дій, який стосувався тієї чи іншої реформи», – прокоментувала  голова Полтавської міської організації партії «БПП «Солідарність» Оксана Дрюк.

Полтава (1)

У результаті місцевих та регіональних Марафонів, що відбудуться у тридцяти українських містах, Інститут «Республіка» сформує дорожню карту впровадження реформ як на місцевому, так і національному рівнях. Марафони триватимуть у межах проекту «Активна Громада: Право вибору», що впроваджується за підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI) за фінансової підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).