3

На Первомайщині завершується реконструкція Олексіївського ліцею та Будинку для людей похилого віку

Перший заступник голови Харківської обласної ради, голова фракції «БПП «Солідарність» в обласній раді Віктор Коваленко побував з робочою поїздкою на Первомайщині, де ознайомився з ходом ремонтних робіт соціальної інфраструктури району.

1

Разом із керівниками району Віктор Коваленко побував у Олексіївському ліцеї, де наближається до завершення капітальний ремонт, та поспілкувався з колективом навчального закладу. На реконструкцію ліцею було спрямовано 19 мільйонів гривень.

2

Віктор Коваленко позитивно відгукнувся щодо здійсненого обсягу робіт, підкресливши, що реконструкція фасаду будівлі дала можливість зміцнити стіни, продовжити термін експлуатації та покращити вигляд сільського ліцею в якому навчається більше ста дітей. «Головна мета, – наголошує перший заступник голови обласної ради, – створити школу, де діти бажатимуть навчатися».

6

Другим об’єктом, який відвідав Віктор Коваленко, став Будинок для людей похилого віку в селі Грушине, де наразі в рамках обласного конкурсу міні-проектів «Разом в майбутнє» реконструюється стаціонарне відділення. «В ході ремонту нової будівлі терцентру встановлено новий дах з металопрофілю та пластикові вікна, повністю бетоновано підлогу, укладено електропроводку, облаштовано нову каналізацію, проведено труби для водопостачання. Незабаром приступимо до установки опалювальної системи», – розповідає директор Первомайського територіального центру соціального обслуговування Юрій Гнатенко.

8

Так, в ході реалізації міні-проекту «Самотній старості – НІ» в наступному році в селі з’являться 13 додаткових місць для самотніх людей похилого віку. Зараз у першому корпусі терцентру проживають 16 людей – 5 чоловіків і 11 жінок – від 60 до 92 років. Крім житлових кімнат і зони відпочинку, в розпорядженні мешканців будинку майже 40 соток території і навіть власний город.

7

Крім того, Віктор Коваленко зустрівся з членами робочої групи з підтримки та впровадження добровільного об’єднання територіальних громад на території Первомайщини. Присутні обговорювали можливість створення об’єднаної територіальної громади, до складу якої увійде сім населених пунктів. Перший заступник голови облради підтримав ініціативність первомайської громади та запропонував найближчим часом відвідати Нововодолазьку селищну об’єднану територіальну громаду з метою запозичення досвіду.