45488609_1960360090718461_6325271707745517568_n

Ірина Геращенко: закликаємо британських колег виступати за посилення санкцій проти РФ

Про це на сторінці в Фейсбук наголосила Перший заступник Голови ВР Ірина Геращенко після зустрічі з представником Шотландської національної партії , членом парламенту Великої Британії Стюартом Макдоналдом. На зустрічі також був присутнім голова делегаціі ВР в ПА ОБСЄ, Голова фракції Партії «Блок Петра Порошенка» Артур Герасимовим.

«З Стюарт Макдоналд, який відвідував Донбас обговорили безпекову і гуманітарну ситуацію. Серед іншого – проблему розмінування прилеглих до лінії зіткнення територій. Наголосили на небезпеках , що несуть псевдовибори, організовані Кремлем на окупованих територіях. Закликали британських друзів виступати за посилення санкцій проти РФ. Говорили про наміри втручання РФ у вибори в Украіні, адже Путін прямо заявив, що прагне іншої київської  влади . Саме РФ блокує звільнення заручників»,- написала політик.

Також Ірина Геращенко наголосила, що під час зустрічі з британськими політиками звертала особливу увагу на непристойну й відверто провокативну поведінку пропагандиста , особи з британським паспортом Грема Філіпса, діяльність якого є суцільною провокацією і розпалюванням міжнаціональної ворожнечі.

«Він брав безпосередню участь в психологічних катуваннях українських заручників, того ж Володимира Жемчугова. Й ми очікуємо від британських колег засудження і реакції на ці виходки прокремлівської особи”,- підкреслила Перший заступник Голови ВР.