2018-11-07-002-RU6_1040-resized

Не будеш, сучий ти сину, синів українських під собою мати – народні депутати БПП склали листа Путіну

Народні депутати фракції Партії «Блок Петра Порошенка», проти яких керівництво Російської Федерації ввело персональні санкції, спільно склали листа – відповідь президенту Росії Володимиру Путіну.

«Як народні депутати фракції БПП, ми вирішили дати відповідь Путіну в старовинному українському стилі, який ще в 17 сторіччі показали наші пращури запоріжці. У той час вони відповіли султану славно відомим листом. Його текст сьогодні повністю підходить для того, щоб нам відповісти Путіну», – заявив з трибуни парламенту заступник Голови фракції БПП Олексій Гончаренко.

У листі Путіну депутати, зокрема, зазначили: «Ти, президент, чорт московський і проклятого чорта брат і товариш, самого Люцифера секретар. Який ти к чорту лицар, коли голим задом їжака не вб’єш. Не будеш, сучий ти сину, синів українських під собою мати. Твого війська ми не боїмося, землею і водою будемо битися з тобою. От так тобі український народ висловив, плюгавче. Не будеш ти і свиней селянських пасти…».

Олексій Гончаренко закликав народних депутатів інших груп та фракцій приєднатися до листа, якого було оприлюднено з трибуни парламенту.