2

Віктор Коваленко проінспектував зведення амбулаторій у Балаклійському районі

Перший заступник голови Харківської обласної ради, голова фракції «БПП «Солідарність» у обласній раді Віктор Коваленко побував з робочою поїздкою у Балаклійському районі, де ознайомився із ходом будівництва двох амбулаторій.

6

Зокрема, В.Коваленко ознайомився із ходом будівництва амбулаторій загальної практики – сімейної медицини у селищах Веселе та Савинці.

7

Амбулаторії будуються за типовим проектом із застосуванням енергоощадних технологій. Наразі, після місяця робіт на об’єктах повністю готова коробка несучих стін майбутніх амбулаторій, протягом двох тижнів зроблять й покрівлю. До кінця року буде облицьовано фасад будівель та вестимуться роботи з внутрішнього оздоблення, зазначає підрядник. Повністю готовими до експлуатації будуть амбулаторії у навсені наступного року.

4

Окрім основного простору, де пацієнтам надаватимуться послуги, передбачено житло для лікарів у селі Веселе на одного сімейного лікаря та смт Савинці на трьох сімейних лікарів.

1

Як зазначив Віктор Коваленко, у затверджених під час сесії обласної ради депутатами змінах до бюджету на поточний рік, визначено співфінансування з обласного бюджету в сумі 20 млн грн., ці кошти будуть спрямовані на придбання автомобілей та облаштування амбулаторій. На будівництво двох амбулаторій на Балаклійщині з обласного бюджету виділено 1,5 млн грн.