герасимов

Санкційний список Кремля – це передвиборча технологія для впливу на результати виборів в Україні – Артур Герасимов

Санкційний список, який склали в Кремлі щодо українських політиків, є операцією прикриття проросійських кандидатів перед виборами. На цьому Голова фракції Партії «Блок Петра Порошенка» Артур Герасимов наголосив журналістам у парламенті.

Голова фракції БПП виразив подів з приводу включення лідера партії «Батьківщина» Юлії Тимошенко в санкційний список РФ: «Коли чотири роки Президент Петро Порошенко протистоїть російській агресії, відроджує армію та оборонну промисловість, вона б’є Президента в спину, нічого не робить проти Росії».

«В санкційному списку Кремля є і дуже багато достойних людей, для яких це є визнання їх заслуг перед Україною і сигнал про те, що ми все робимо вірно. В списку майже вся команда Президента України: члени Адміністрації Президента, дипломати, голови парламентських делегацій в європейських інституціях… Дуже багато питань задають, чому там немає прізвища Президента України, але, як ви знаєте, згідно міжнародної практики голів держав та урядів не включають в санкційні списки. Якби Росія це зробила, то це був би постріл собі в ногу – вони відкрили би шлях для включення Володимира Путіна в списки осіб, до яких застосовано міжнародні санкції», – заявив Артур Герасимов.