IMG_4651

Артур Герасимов закликав канцлера Меркель підтримати ініціативу Президента України взяти шефство над містами звільненого Донбасу

Про це Голова фракції Партії “Блок Петра Порошенка” Артур Герасимов сказав під час зустрічі голів фракцій українського парламенту з Канцлером ФРН Ангелою Меркель.

Артур Герасимов у своєму слові також наголосив, що Україна в умовах війни продовжує реформи. “Ми продовжуємо інші реформи, але сьогодні, на жаль, через вибори, що наближаються, деякі політичні сили займають антиреформаторську позицію”, -  додав він.

Стосовно майбутніх виборів, Голова фракції висловив також застереження, що Путін буде намагатися повпливати на результати українських виборів.

IMG_4644

“Плани Путіна – вони зрозумілі: через всі види втручання привести до влади в Україні антизахідного, антиєвропейського політика. Причому, зверніть увагу, не на словах,  а на діях антизахідного та антиукраїнського”, – наголосив політик.

Артур Герасимов також подякував Ангелі Меркель за підтримку Німеччини та її особисту позицію у питанні звільнення заручників. “І прохання тільки одне: не знижувати тиск на країну-агресора в цьому питанні”, – додав він.

“І на останок, я думаю Ви знаєте про ініціативу Президента України Петра Порошенка щодо шефства над районами, містами звільненого Донбасу, – сказав Артур Герасимов у своєму виступі. – Ми вважаємо, що підтримка цих міст, районів, підтримка людей на звільненій території з боку Німеччини та з боку інших європейських країн,  є дуже важливою для тих, хто найбільше постраждав від російської агресії”.