20180207172714-11126

Дмитро Лубінець: маємо переглянути нараховування земельного податку жителям на лінії зіткнення

З початку збройного конфлікту Державна податкова служба не перестала нараховувати земельний податок жителям лінії зіткнення, які фактично не мають можливості використовувати свої землі за цільовим призначенням. Про це заявив народний депутат фракції Партії «Блок Петра Порошенка» Дмитро Лубінець, виступаючи на колегії Донецької облдержадміністрації, повідомляє ІВ “Новости Донбасса”.

Лубинець розповів про жителів села Миколаївка Волноваського району, які не можуть обробляти свої землі, в зв’язку з розташуванням на них мін або фортифікаційних споруд українських військових.

«7 тисяч гектарів землі. Половина села обробляється, половина – 3,5 тисячі гектарів – замінована. Зараз є велика соціальна напруга, оскільки люди нічого не отримують, а податкова надсилає вимогу про сплату земельного податку », – заявив він.

Народний депутат зазначив, що жителі Миколаївки, які мають земельний пай, не можуть претендувати на отримання субсидії.

За його словами, ця проблема стосується не тільки Волноваського району, а й інших населених пунктів, розташованих на лінії зіткнення на Донбасі.

Після виступу Лубінця, глава ДонОГА Олександр Куць доручив представнику Держгеокадастру провести вимір земель, які не обробляються через розташовані там  фортифікаційні споруди та перерахувати податок.

Глава ДонОГА також доручив представнику податкової служби розібратися з питанням нарахування земельного податку жителям лінії зіткнення, які фактично не використовують свої землі.