image (2)

На КПП поблизу Станиці Луганської за сприяння партії встановили знак “УКРАЇНА”

Поблизу контрольно-пропускного пункту на лінії розмежування “Станиця Луганська” встановили знак “Україна”. Цю ініціативу реалізували спільно керівник Секретаріату партії, народний депутат України Максим Саврасов, голова ГО “Солідарна молодь” Оксана Гома та відома волонтерка, депутат райради від “БПП “Солідарність” Наталія Журбенко (позивний Свєта Свєтікова).

image

Як повідомила Наталія Журбенко, для мешканців тимчасово окупованих територій це було неймовірним сюрпризом і багато з них робили на фоні надпису “Україна” селфі.

“Я сьогодні згадала одну бабусю, яка на одному зі свят тихенько співала Гімн України. Я підійшла до неї і сказала – можна я вас обійму? Ви місцева? І вона мені відповідає, що приходить з міста (окупованого Луганська) спеціально на свята. Нехай тепер вона порадіє, коли прийде в Станицю!”, – написала у своєму зворушливому пості у Facebook Наталія Журбенко.

image (1)

Вона також повідомила, що до виготовлення інсталяції долучилися рекламники, які залишаються на окупованій території. Вони виготовили макет. А саму конструкцію виготовили у Сєвєродонецьку. Літери доправили на місце монтажу з допомогою українських військових.

Розмір інсталяції – 5 метрів у довжину і й метр у ширину.