DSC_0067

У Львові за ініціативи Романа Грицевича відбувається міжнародний медичний симпозіум SMART LION

У Львові розпочався ІІ міжнародний симпозіум інновацій в медицині Smart Lion 2018. На захід завітали провідні лікарі та науковці з США та Австрії, а також українські медики.

Про це повідомили на прес-конференції у Львівській міській раді, яку ініціював депутат Львівської міської ради від БПП Роман Грицевич.

Симпозіум медиків проводять вдруге. Цьогорічна тема – інноваційні технології у медицині, створення нових препаратів, трансплантація органів, їхнє впровадження, інтеграція знань фундаментальних і клінічних наук.

DSC_0044

До Львова завітали провідні українські та іноземні вчені-медики, які представлять результати власних досліджень, присвячені новітнім досягненням у медицині. Взяти участь у заході можуть і студенти.

«У Львові розпочинається велика подія – другий симпозіум. Я дякую організаторам симпозіуму і персонально пані Оксані Заячківській та професорам, які приїхали з-за океану. Ми вдячні, що ви маєте таку повагу до міста Лева та до медичних працівників. А ще завтра з нагоди нашої події погасимо нову марку із портретом Озаркевича», – розповів лікар та депутат Львівської міськради від фракції БПП Роман Грицевич.

Довідка

Science Medicine Arts Research Translational Lviv International Opportunity Network – SMART LION – міжнародний науково-практичний проект поєднання якісної інформації, цікаві лекції, дискусії та обговорення випадків з практики, участь відомих українських вчених, можливість представити свої дослідження, а також нагода поспілкуватись з відомими фахівцями лідерами світової медицини, у галузі трансплантології, гастроентерології, хірургії та розробки нових ліків.