2

Чугуївські партійці обговорили соціальний захист учасників ООС

До Дня захисника України депутат Чугуївської районної ради від партії «БПП «Солідарність» з Харківщини Інесса Ковтун взяла участь у засіданні круглого столу «Соціальний захист та підтримка учасників антитерористичної операції».

Розглядалися питання оздоровлення учасників АТО/ООС, їхньої психологічної реабілітації, пільгового проїзду у громадському транспорті, медичного обслуговування, працевлаштування, взаємовідносин з органами місцевого самоврядування тощо.

4

За словами Інесси Ковтун, особлива увага приділялась оформленню соціальних паспортів, а також забезпеченню учасників АТО земельними ділянками, які за результатами проведеної інвентаризації залишились у наявності лише на території Чкаловської ОТГ. Тут налічуються у вільному залишку понад 450 га орної землі.

«Станом на перше жовтня 2018 року на обліку в управлінні праці та соціального захисту населення Чугуївської райдержадміністрації перебуває 340 учасників антитерористичної операції. Тому було прийнято рішення сприяти наданню у першочерговому порядку саме цієї землі сім’ям учасників АТО, що відповідає діючому законодавству», – повідомила депутат Чугуївської районної ради від БПП.