парє

Гончаренко: ми з допомогою демократичних процедур не допустили повернення Росії в ПАРЄ

Про це народний депутат України фракції Партії «Блок Петра Порошенка», член парламентської делегації в ПАРЄ Олексій Гончаренко написав в себе на сторінці в Facebook.

«ПАРЄ називає себе «сторожовим псом» демократії і прав людини. Але чи потрібен цей «пес», якщо він не вміє кусатися? На вчорашньому виступі в ПАРЄ я хотів говорити більше про стратегію розвитку Ради Європи, але довелося змінити тему і поговорити про вчорашні події», – відзначив Гончаренко.

Він також нагадав, що позавчора українська делегація у відстоюванні демократичних принципів ПАРЄ були дуже емоційні.

«Ми були і будемо емоційними, жорсткими, незручними, якщо питання ставиться про принципи і цінності, які закладені в фундамент не просто Ради Європи, а й усієї європейської цивілізації. Я вірю в те, що Рада Європи необхідна, тому що це місце, де ми можемо говорити, дискутувати, знаходити спільні рішення на виклики, які стоять перед нашим світом.

Позавчорашнє засідання показало, як ми з допомогою демократичних процедур не допустили повернення Росії в ПАРЄ. У наступному році будуть вибори нового Генерального секретаря Ради Європи і це дасть ще більший імпульс для нашої організації. Я на це сподіваюся і щиро вірю!», – підкреслив Гончаренко.