1

Ігор Артюшенко нагородив переможців конкурсу проектів ОСББ

У коворкінгу Запорізької територіальної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» відбулось нагородження переможців конкурсу серед ОСББ. Конкурс проводиться за ініціативи народного депутата від БПП, голови Запорізької ТО партії Ігоря Артюшенка. Ідею політика підтримав ще один член команди запорізької «Солідарності», депутат Запорізької міської ради Микола Бєлий.

Більше десятка поданих проектів від ОСББ претендували на призи в 15 000 та 10 000 тисяч гривень. Головну нагороду від Ігоря Артюшенка отримало ОСББ, створене у будинку за адресою вул. Узбекистанська, 1а. Переможець використає отримані кошти на заходи з енергозбереження – у всіх під’їздах будинку традиційне освітлення буде замінене на сучасні світлодіодні світильники.

2

Другу нагороду від депутата Запорізької міської ради Миколи Бєлого отримало ОСББ «Чуйкова, 38». Згідно з їхнім проектом, кошти будуть використані на спорудження дитячого ігрового комплексу, яким зможуть користуватись мешканці двох сусідніх будинків.

«Безумовно, позитивним є прагнення запорізьких ОСББ до генерування проектів, що дозволять більш ефективно розпоряджатись існуючими ресурсами. Тому і цього разу я традиційно обрав проект, який спрямований на підвищення енергоефективності та сприятиме економії коштів для будинку в майбутньому.

Я завжди казав, що лише створення ОСББ врятує житловий фонд як міста, так і країни в цілому. Тому я і надалі буду підтримувати запоріжців, які не бояться відповідальності та готові робити власні будинки більш комфортними для проживання», – наголосив народний депутат Ігор Артюшенко.