IMG_5609

Активісти Одещини відправили посилку військовим до Дня захисника України

До Дня захисника активісти Одеської територіальної організації «БПП «Солідарність» та ГО «Солідарна молодь» провели акцію зі збору гуманітарної допомоги для воїнів, які захищають нашу країну.

За повідомленнями волонтерів зі Станиці Луганської, у солдатів закінчуються запаси чаю і кави. Волонтери звернулися до активістів з проханням надати гуманітарну допомогу бійцям.

«Ми намагаємося прислухатися до волонтерів та надсилати те, чого потребують солдати. Уряд забезпечує військових новітньою зброєю, формою, а ми надсилаємо смаколики. Такі акції об’єднують мешканців нашого міста, допомагають залишатися небайдужими», – говорить Сергій Сизоненко, голова ГО «Солідарна молодь» Одещини.

1

Зазначимо, що подібні акції проводяться регулярно. Участь у зборі допомоги беруть активісти, небайдужі жителі, депутати міста та області.

Партієць Роман Дрогомирецький розповів, хто взяв участь в зборі продуктів: «Цього разу ми отримали багато допомоги від жителів області. Активісти з Одеської області – з Лиманського, Біляївського, Подільського та Великомихайлівського районів – передавали посилки і розповідали, що на передовій зараз багато жителів з їхніх населених пунктів. Багато активістів, дізнавшись про нашу акцію, самостійно відправили посилки, наприклад, активісти Чорноморської та Балтської організацій партії. Наші колеги з Київської організації також зібрали посилку для воїнів».

Посилку доставлять волонтерам Станиці Луганській, а 14 жовтня її отримають військові на фронті.