арєв

Володимир Ар’єв: ми заклали основу перемоги над російськими лобістами задовго до сесії ПАРЄ

Про це на сторінці в Facebook  написав народний депутат фракції Партії «Блок Петра Порошенка», керівник української делегації в ПАРЄ Володимир Ар’єв, коментуючи результат складної сесії ПАРЄ, на якій Україна поставила на місце російських лобістів.

«Самоомана – найгірше, що було з багатьма європейськими делегатами в ці дні. І протягом виступів українських депутатів, промов колег з Великої Британії, Франції, Швеції, Чехії, Литви, Естонії, Грузії тощо, було видно як міняються настрої. Ми заклали основу перемоги над російськими лобістами задовго до сесії ПАРЄ. В залі була лише видима частина – фіналізація процесу. Зусилля не були марними. Ще раз вітаю Україну з перемогою»,- зазначив керівник української делегації в ПАРЄ та навів тези своєї доповіді.

«Я хочу нагадати процес, який ми пройшли за рік. Спеціальний комітет зібрав багато пропозицій щодо кращого функціонування Асамблеї, але зараз ми говоримо лише про три речі, які повністю відповідають вимогам Російської Федерації. Росія не залишає Раду Європи – подивіться на це. Росія залишила тільки Асамблею, як протест на обмеження своїх прав. Але вони були дуже справедливими. Ви бачили, що відбувається в Україні? Наша країна страждає щодня і кожен день втрачає людей. Ви бачили те, що відбувається в Сирії, атаки в Солсбері та втручання у вибори? Нам можна багато говорити, але – росіяни добровільно позбавили можливості спілкуватися з нами. Вони мають радіорежим – виставляють свої умови до нас, і зараз ми думаємо про те чи прийняти їх, а не про те, як змусити Росію дотримуватися вимоги Ради Європи? Це дивна ситуація»,- зауважив в своїй промові в ПАРЄ Володимир Ар’єв.

Також політик зазначав: «Я сподіваюсь, що ми будемо, перш за все, відстоювати принципи. Питання не має бути «принципи чи гроші». Якщо ми втратимо принципи, ми втратимо гроші. Якщо ми уникаємо війни та ганьби, то, зрештою, ми матимемо обидві речі. Російський стиль поведінки за останні чотири роки неодноразово доводив, що єдиний спосіб зупинити агресорів – бути твердим. Якщо Росія насправді намагається підірвати Раду Європи та Асамблею ззовні, ви можете уявити собі, що може статися всередині, якщо ми виконаємо їхні вимоги».

Резюмуючи свій виступ в ПАРЄ, Володимир Ар’єв наголосив: «Будьте обережні з предметом, який ми тут обговорюємо. Якщо ви вважаєте, що ваша країна є безпечною, будь ласка, подивіться на Україну. Будь ласка, тримайтеся свого шляху і ви будете міцнішими!».