3

У Шевченківській громаді презентували п’ять відновлених соціальних об’єктів

У Шевченківському районі на Харківщині відбулися презентації п’яти міні-проектів, реалізованих в рамках обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє». У заходах взяли участь депутат Харківської обласної ради від БПП Вісхан Ісламов, голова Шевченківської районної організації партії «БПП «Солідарність» Валерій Приходько, керівники району та громадськість.

Так, в загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів села Новомиколаївка Новомиколаївської сільської ради реалізовано міні-проект «Англійська мова – вікно у світ». У лінгафонному кабінеті встановлена сучасна комп’ютерна техніка та обладнання для вивчення іноземних мов.

12

У Великохутірській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів реалізовано міні-проект «Актова зала – візитівка школи та села».

У Шевченківському ліцеї районної ради реалізовано міні-проект «Опорному освітньому закладу – сучасну їдальню».

Наступний міні-проект було реалізовано в Шевченківській центральній районній лікарні за ініціативи Шевченківського товариства ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Харківської області – «Вилікуємо, зміцнимо фізично та зігріємо теплом серця захисників України». Дві палати в хірургічному та одна в терапевтичному стаціонарних відділеннях було відремонтовано та забезпечено новими меблями та побутовою технікою.

5

У районному Будинку культури було реалізовано міні-проект «Спорт для всіх – здоров’я нації» – технічне переоснащення внутрішньої системи опалення та поточний ремонт приміщення центру для заняття фізичною культурою та спортом, відкриття якого дало змогу спільно займатися спортом молодим сім’ям з дітьми.