3

На Краснокутщині відкрили 2 дитсадочки

На території Краснокутського району на Харківщині відбулося урочисте відкриття двох об’єктів-переможців обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє». У заходах взяв депутат Харківської обласної ради від БПП Микола Пушкар.

Голова райдержадміністрації Олексій Белоцький привітав учасників заходу та зазначив: «Завдячуючи цілеспрямованій політиці Президента України Петра Порошенка стосовно децентралізації влади та підтримці голови ХОДА Юлії Світличної, на місцеві бюджети спрямовуються значні кошти, що сприяє розвитку громад та вирішенню їхніх проблем».

11

Цьогоріч переможцями конкурсу у Краснокутському районі стали 8 міні-проектів. Одними з перших проекти реалізували конкурсанти – батьківська рада Дублянського ДНЗ і батьківська рада Мурафського ДНЗ.

У ході реалізації проекту «Оновлене «Сонечко-2» було проведено капітальний ремонт системи опалення Дублянського ДНЗ, загальна вартість проекту – 234 тис 232 грн.

«Дітям – комфортно, батькам – спокійно, владі – пошана» таку назву має міні-проект Мурафського ДНЗ Мурафської сільської ради. За цим проектом було замінено систему каналізації та підлогу будівлі Мурафського ДНЗ, загальна вартість проекту склала 300 тис грн.

Депутат Харківської обласної ради Микола Пушкар вручив сертифікат, що свідчить про успішну реалізацію міні-проекту обласного конкурсу.

«Мені дуже приємно, що спільними зусиллями вдалося реалізувати цей проект, – відзначив депутат облради від БПП. – Радує той факт, що в останні декілька років збільшуються обсяги коштів, які спрямовуються на розбудову Краснокутського району. Спільними зусиллями ми йдемо вперед».