Жмеринка_Северинівка1

Жмеринські партійці взяли участь у відкритті безпекового центру у Северинівці

Члени партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» та депутати від БПП у Жмеринській районній раді взяли участь у відкритті ситуативного безпекового центру у Северинівській об’єднаній територіальній громаді, який створено в рамках проекту «Безпечна громада – спільний інтерес, спільна відповідальність». Про це повідомила голова Жмеринської районної партійної організації Ірина Осадча.

У заході взяли участь голова Вінницької територіальної організації партії «БПП «Солідарність», перший заступник голови Вінницької обласної державної адміністрації Андрій Гижко, депутат від БПП у Жмеринській районній раді, заступник голови районної ради Володимир Бігас, Віце-консул Генерального Консульства Республіки Польща у Вінниці Агнєшка Гуральська, керівник та фахівці Вінницького ЦРМ, а також керівництво головних управлінь ДСНС та Національної поліції в області.

Жмеринка_Северинівка2

«На озброєнні центру є 24 відеокамери, 2 з яких дають змогу визначити номер автомобіля. Спостережний пункт оснащений 4 великими моніторами, які транслюють зображення з камер. При центрі також утворено Северинівську добровільну пожежну команду, яка буде пильнувати пожежну безпеку в населених пунктах громади. Команду забезпечили амуніцією, а також пожежним автомобілем – це подарунок гміни Пунськ Республіки Польща», – поінформував член БПП, заступник голови Северинівської сільської ради Северинівської ОТГ Олександр Баніт.

«Северинівська об’єднана територіальна громада є одним зі зразків для інших громад. Тут якісно забезпечили населення доступом до освіти, медицини, дбають про безпеку. Саме це є базові «кити», на яких стоїть будь-яка держава у світі. У даній територіальній громаді вдається забезпечити безпечне та комфортне проживання», – прокоментував Андрій Гижко.

Жмеринка_Северинівка3

За словами Ірини Осадчої, з нагоди визначної події у місцевому будинку культури відбулися урочистості, які відкрила своїм виступом агітбригада юних пожежників Северинівської школи «Вогнеборці».

«Надзвичайно радують досягнення Северинівської ОТГ, адже в складі депутатського корпусу 8 з 14 депутатів – члени нашої партії. Відкриття ситуативного безпекового центру – це величезний крок для громади, адже відтепер тут зможуть відстежувати ситуацію в режимі реального часу в усіх семи населених пунктах, що входять до складу ОТГ», – підсумувала Ірина Осадча.