??????????

У селі Мажарка на Харківщині відкрили будинок культури

У с. Мажарка Кегичівського району на Харківщині відбулося урочисте відкриття закладу культури.

Звертаючись до присутніх, голова фракції «БПП «Солідарність» у Кегичівській райраді Роман Гончаров передав вітання від голови Харківської обласної державної адміністрації Юлії Світличної та зазначив: «Ми працюємо єдиною командою, втілюючи започатковану Президентом України Петром Порошенком фінансову децентралізацію, що дало можливість наповнити бюджети всіх рівнів і спрямувати кошти на вирішення тих проблем, які не вирішувалися десятиліттями. І цей будинок культури – яскраве підтвердження сказаного».

22

За словами Романа Гончарова, будівля зведена в 1981 році, через протікання даху зазнала такої руйнації, що не могла експлуатуватися.

«Об’єднавши фінансові можливості районного бюджету і бюджету сільської ради, звели дах, потім розпочали капітальний ремонт внутрішніх приміщень, тепер уже державним коштом, – розповів голова фракції «БПП «Солідарність» у Кегичівській райраді. – Зроблено велику справу, в яку майже ніхто не вірив. Повернення людям віри в краще і впевненості в завтрашнім дні – це більш ніж важливо».

11

Аматори сцени, працівники районного будинку культури підготували великий святковий концерт, а для дітей працювали безкоштовні атракціони.