002-2018-09-15-AE__1683-full

Київська “Солідарність” на чолі з Ігорем Кононенком взяли участь в урочистостях з нагоди Дня міста Обухова

15 вересня партійці на чолі з головою Київської територіальної організації партії Ігорем Кононенком та керівником секретаріату Аллою Шкуро долучились до урочистого святкування з нагоди Дня міста Обухова.

008-2018-09-15-AE__1879-full

“З Днем народження, Обухове! Прийміть найщиріші вітання зі святом, дорогі обухівчани! Маючи красиві природні ландшафти, ще не повністю звідані туристичні шляхи, розвинуту промисловість та підприємництво, Обухів впевнено пише свою почесну історію та крокує вперед. Найдорожчим потенціалом для міста були і є його мешканці. Нехай у кожній домівці панують мир і спокій, щастя та благополуччя, збуваються усі заповітні мрії та сподівання. Нехай Обухів завжди розвивається, а серед його жителів панують злагода, взаємна повага та щира довіра!”, – зазначив Ігор Кононенко.

017-2018-09-15-AE__1970-full

У рамках відзначення Дня міста жителів та гостей Обухова чекала святкова програма: відкриття шкільних спортивно-ігрових майданчиків, нагородження мешканців Обухова з нагоди свята, виступ популярних музичних колективів на вулицях міста, проходження святкової колони центральною вулицею, виставка обухівських майстрів, атракціони, патріотичний вишкіл, розважальні майданчики тощо. Фіналом святкування став грандіозний концерт на головній сцені міста.