герасимов

Артур Герасимов: сьогодні титанічні зусилля Кремль спрямовує на те, щоб підірвати країну зсередини

Про це в ефірі телеканалу Прямий в ток-шоу “Эхо Украины”  заявив Голова фракції Партії «Блок Петра Порошенка»Артур Герасимов.

За словами парламентаря, Україна за останні чотири роки  майже повністю вийшла з орбіти Кремля, що зовсім не влаштовує пропутінський режим. Саме тому, Росія буде активно втручатися у президентські та парламентські вибори в Україні.

«Росіяни усвідомлюють, як тільки вибори президента підтвердять курс України на захід, все крапка. Якщо у другий тур виходять Порошенко і Тимошенко, то тут на для них стає все ясно. А Кремль ненавидить Порошенко…. Ми про це знаємо, навіть із заяв європейських політиків….На виборах Президента ми будемо голосувати або за продовження нашого курсу на захід, в Європу, або нам будуть пропонувати обрати кандидатів, які будуть вигідні для Путіна. Саму тому точка неповернення – це  вибори 2019 року»,- підкреслив політик.

Також Артур Герасимов наголосив, що саме Президент Порошенко робить реальні справи для відновлення незалежності країни.

«Сьогодні ми можемо говорити про реальні зміни до Конституції, які закріплюють наші прагнення – НАТО і ЄС. Не якісь меморандуми, які нас відводять в сторону. Ми бачили реальний звіт про відновлення української армії, коли на День незалежності по Хрещатику йшла українська армія».

Герасимов підкреслив , що Україна за останні роки відновила армію та оборонну промисловість, саме тому Росія направляє  надзусилля, щоб підірвати країну зсередини.

“Головне, що ми зробили за ці чотири роки – ми відновили українську армію, ми відновили українську оборонну промисловість. Це є надважливим….Сьогодні військові фахівці не є дурнями. Завжди, коли планується наступ, планується, скільки буде втрат. Є спеціалізовані розрахунки відносно міцності вогню, відносно того, скільки має людей наступати, скільки в обороні. І вони розуміють: сьогодні з Україною справу мати в цьому полі буде в рази, в сотні разів, важче, ніж це було в 2014 році. ..

…у нас одна з найсильніших армій на континенті з військовим реальним досвідом. Саме тому сьогодні титанічні зусилля Кремль спрямував на те, щоб підірвати країну зсередини. Так, це правда. Вони дійсно, я впевнений, заллють великі гроші сюди для того, щоб зсередини виграти вибори”, – заявив Герасимов.

Однак, підкреслив Голова фракції БПП,  шалений спротив та військові дії з боку країни-агресора, не завадять Президенту Петру Порошенку і далі потужно боротися, а не тільки заявляти про це, за нашу країну, за  її економіку, за українську помісну церкву

«Ми сьогодні можемо бачити хто говорить, а хто робить реальні справи для країни», – резюмував Артур Герасимов.