41838112

У Рівному презентували конкурс інноваційних студентських проектів

13 вересня у Національному університеті водного господарства та природокористування відбулася презентація конкурсу фонду Олексія Муляренка та НУВГП на тему «Оздоровлення басейну річки Устя».

Студентам навчального закладу запропонували розробити наукові роботи, присвячені конкретним рішенням проблеми із забрудненням головної рівненської водойми – річки Устя.

Конкурс започатковано цього року і названо іменем дідуся голови ОДА, депутата Рівнеради від БПП Олексія Муляренка, який був викладачем, професором та засновником кафедри гідравліки НУВГП – Олексія Івановича Костіна.

41671146

«Рішення і варіанти, які будуть запропоновані студентами, можуть бути різними. Головне, щоб вони переслідували дві основні мети. Перша – покращення екологічного стану водойми. Друга – перевести наукові роботи у практичну площину, зробити їх життєздатними. Після того, як будуть визначені переможці, ми приступимо до втілення пропозицій у життя», – розповів Олексій Муляренко.

Крім того, участь у конкурсі – це реальна можливість для студентів працевлаштуватися, адже саме вони як автори будуть долучені до реалізації проектів.

Призовий фонд конкурсу становить 50 тисяч гривень. Переможці будуть відзначені грошовими преміями в розмірі 25 тисяч гривень за перше, 15 тисяч гривень за друге і 10 тисяч гривень за третє місце.