41691707_2237128376328651_6664319806231019520_n

Суслова: пропонуємо поряд із зверненнями «товаришу (пане)» використовувати в армії «товаришко (пані)», якщо воно адресовано жінці

Таку правку до законопроекту 6109 ” Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків під час проходження військової служби у Збройних Силах України та інших військових формуваннях” внесла разом з колегами народний депутат фракції Партії “Блок Петра Порошенка” Ірина Суслова. Про це парламентар повідомила у Facebook.

Вона нагадала, що минулого тижня парламент в першому читанні вніс до Статутів Збройних сил зміни щодо військового привітання.

“Скоро слова «Слава Україні!», «Героям слава!» звучатимуть в нашій армії цілком легітимно.

Але мою увагу також привернули інші зміни. Законопроект пропонує звертатися до командирів «товаришу (пане)». В світлі ухвалення законопроекту 6109 про рівність жінок та чоловіків в армії вважаю, що таке звернення мусить відповідати його духу.

Тому спільно з колегами-однодумцями внесли до другого читання важливу поправку. Поряд із зверненнями «товаришу (пане)» використовувати «товаришко (пані)» якщо воно адресовано жінці”, – розповіла народний депутат.

“Поява в Збройних силах України значної кількості жінок-офіцерів й навіть жінок-генералів – це лише справа часу. Тому мусимо привести наші військові статути у відповідність до нових реалій”, – резюмувала Ірина Суслова.