IMG-7625

Ірина Луценко: в Бюджеті на 2019 рік передбачено збільшення заробітних плат для вчителів та медиків

Про це в кулуарах Ялтинської конференції заявила Представник Президента України у Верховній Раді, народний депутат фракції Партії «Блок Петра Порошенка» Ірина Луценко.

Вона зазначила, що в бюджеті на 2019 рік передбачено 5,3 % ВВП на оборону.

«Оскільки додатково буде фінансуватися Національна поліція, яка виконує надзвичайно важливу функцію. Ситуація перед виборам буде нагнітатися, тому правоохоронні органи потрібно посилювати.

Також буде піднята мінімальна заробітна плата, заробітна плата медикам, вчителям. Всі, хто працюють в бюджетній сфері, а не на держслужбі, заробітна плата буде піднята.

IMG-7606

Крім того, будуть збільшені соціальні видатки, щоб населення могло пройти опалювальний сезон. Це субсидії! Ми будемо урівнювати ціни на газ. Бюджет буде достатньо рівний. На нацбезпеку та оборону буде 5,3 % ВВП», – зазначила Луценко.

Вона також зауважила, що в 2019 році Україна буде віддавати борги попередніх Урядів: «в цьому році віддали близько 3 млрд дол. позик взятих за попередні періоди».

«При Тимошенко таких позик було взято 23 млрд дол, при Азарові 20 млрд.дол! Для порівняння – Уряд Яценюка і Гройсмана взяли разом 6 млрд. дол, виплати яких ще не наступили.

Всі популісти, які критикують владу, забули, що вони набрали стільки боргів, що українці зараз мають виплачувати. Якщо ми хочемо співпрацювати з МВФ, маємо виконувати свої зобов’язання», – додала Ірина Луценко.