451

Фінансування дитячих садочків у Пирятинській ОТГ збільшилося на 6 мільйонів

Після створення Пирятинської ОТГ фінансування дитячих садочків збільшилося майже на 6 мільйонів гривень. Про це під час зустрічі з батьками вихованців садочка «Сонечко» повідомила депутат Пирятинської міської ради, голова районного осередку партії «БПП «Солідарність» Аліна Мірошніченко. За її словами, саме завдяки об’єднанню у 7-ми місцевих дошкільних навчальних закладах почали проводити якісні ремонти та поліпшувати інфраструктуру.

«У 2015 році, ще коли ОТГ не була сформована, поточні видатки загального фонду на утримання дитячих садочків становили 9 мільйонів гривень. У 2018 році сума становить 14 мільйонів 967 тисяч гривень», — розповіла Аліна Мірошніченко.

449

Батьки дітей із садочка «Сонечко», які й ініціювали зустріч з депутатом, стурбовані незадовільним станом дошкільного закладу. Зазначають, що у харчоблоці ремонту не було останні 40 років.

«Батьки звернулися до мене, адже садочок розташований в межах мого округу. Під час зустрічі говорили про проблеми закладу. Батьки вважають, що заклад можуть закрити, але це не так. Нині триває ремонт харчоблоку, який десятиліттями не ремонтували. На це передбачено 502 тисячі гривень, 1 мільйон 308 тисяч піде на утеплення фасаду. Підрядник обіцяє вже за місяць закінчити ремонт. Звісно, батьки хвилюються, що на час ремонту малеча перебуває вдома, але невдовзі все стане на свої місця. Я особисто буду моніторити ремонт кожного дошкільного закладу», — повідомила Аліна Мірошніченко.