ecb6806f7fd58ed5864ac3bc8b60d077

Російські гроші виявилися для керівництва ПАРЄ важливіше принципів – Володимир Ар’єв

Голова Постійної делегації у Парламентській асамблеї Ради Європи, народний депутат фракції Партії «Блок Петра Порошенка» Володимир Ар’єв заявив про відсутність належної реакції керівництва Парламентської Асамблеї Ради Європи на численні порушення прав людини у Російській Федерації, незаконне переслідування громадян України.  Таку заяву парламентар зробив у світлі сьогоднішнього рішення Верховного суду РФ по Роману Сущенку.

«Знаєте скільки заяв керівництво Ради Європи і, зокрема, ПАРЄ зробили щодо остаточного вироку Роману Сущенку? Нуль. А скільки щодо побиття ОМОНом дітей у Москві? Стільки саме. Не вірите? Подивіться на сайт. Скільки щодо Сенцова? – зазначив народний депутат на своїй сторінці у Facebook. - Якби не українська делегація, то і його проігнорували би, адже після ухвалення резолюції про українських в‘язнів в Росії, генсек Ради Європи і друг Путіна Турбйорн Ягланд назвав цей документ контрпродуктивним!

Так, зараз в топ-менеджменті цієї організації, на жаль, перемагають цинізм і лицемірство. Саме тому не варто дивуватися спробам повернути РФ в ПАРЄ, навіть за умови існування діючого рішення російського парламенту про анексію Криму. Російські гроші виявилися для керівництва організації важливіше принципів, на яких РЄ була заснована 70 років тому».

Володимир Ар’єв висловив сподівання, що керівництво ПАРЄ і решта делегатів – мають різні погляди: «інакше корупційний скандал в ПАРЄ цієї весни далеко не можна вважати вичерпаним».