10-слайдер-1

Олександр Домбровський: австрійські парламентарі наголошують на важливості економічної співпраці Австрії та України

Про це народний депутат фракції Партії «Блок Петра Порошенка», виконувач обов’язків Голови Комітету з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки Олександр Домбровський написав на сторінці у Facebook за результатами зустрічі з австрійськими парламентарями, членами групи дружби «Австрія-Україна»  і Надзвичайним та Повноважним Послом Австрійської Республіки в Україні пані Герміне Поппеллер.

Народний депутат розповів, що на зустрічі йшлося  про перспективні напрями економічної співпраці двох країн.

«Наші австрійські колеги під час зустрічі звернули особливу увагу на посилення економічної співпраці з Україною. Динаміка двосторонніх економічних відносин України та Австрії показує добру перспективу: обсяги торгівлі між країнами суттєво зростають. Так, у 2017 році обіг торгівлі товарами та послугами між Україною та Австрією зріс на 18,5%, причому український експорт нарощувався більшими темпами ніж імпорт. Позитивні тенденції до зростання обсягів двосторонньої торгівлі зберігалися й у І півріччі 2018 року. Таким чином ринок Австрії як члена ЄС є одним із ключових для України», – відзначив Домбровський.

11

Він також наголосив, що Австрія – один із найбільших зарубіжних інвесторів України.

«Це дуже важливо – нині Україна потребує значних інвестицій в енергетичну модернізацію, інфраструктурні проекти, промисловість та сільське господарство. Є чимало причин, чому австрійським інвесторам цікава Україна: Україна має необхідну кількість кваліфікованих кадрів, які, до того ж, не є дорогими для бізнесу; зручне географічне розташування відносно країн Європейського Союзу та Азії; Україна має угоду про вільну торгівлю з ЄС, що значно розширює співпрацю з ЄС; в України є ефективна база для виробництва;

Україна історично відома як «хлібний кошик світу»: значний запас чорнозему, сприятливий клімат, близькість до ключових ринків, що робить країну великим експортером сільськогосподарської продукції», – наголосив Домбровський.