-kolomac-koji-otg-jevgen-pochechun-na-gromads-kih-obgovorennjah-

Старицьківська сільрада приєднається до Коломацької ОТГ

На сесії Старицьківської сільради депутати прийняли рішення приєднатися до Коломацької ОТГ. До цього тут відбулись громадські обговорення, 83 з 89 учасників зібрання підтримали входження до Коломацької громади.

Вибори у Коломацькій ОТГ відбулись 29 квітня. Вона об’єднала Коломацьку та Василівську сільради. Очолив об’єднану громаду Євген Почечун. ОТГ вже продемонструвала позитивні результати своєї роботи: тут створили комунальне підприємство, ремонтують дороги, активно займаються благоустроєм і створюють умови для розвитку дітей.

З Коломацькою ОТГ межує Старицьківська сільрада Машівського району. До неї входять 5 сіл. Тепер вона стане частиною об’єднаної громади. І мешканці ОТГ на громадських обговореннях, і депутати підтримали входження до Коломацької ОТГ. «За» проголосували 83 з 89 учасників зібрання та 9 з 9 депутатів, присутніх на сесії.

-obgovorennja-u-staric-kivci

У Коломацькій ОТГ думають про розвиток сіл Старицьківської сільради. Після входження до об’єднаної громади вони отримуватимуть так само багато уваги, як і інші учасники ОТГ.

«Для нас це справжнє свято. Знаю про ці села й людей тільки хороше. Та й бачу їх на власні очі, бо буваю тут часто. Усі населені пункти у нашій об’єднаній громаді рівні, тому впевнений, що разом житимемо щасливо», — розповів голова Коломацької об’єднаної громади, представник партії «БПП «Солідарність» Євген Почечун.

Це вже не перший випадок, коли на Полтавщині до об’єднаних громад входять сільради з різних районів. Голова Полтавської ОДА Валерій Головко підтримує об’єднавчі процеси в області.

-vasilivs-koji-sil-radi-oleksandr-kulinich-na-gromads-kih-obgovo

«Можна тільки радіти тому, як активно розвиваються об’єднані громади Полтавщини. Навіть сільради з різних районів утворюють ОТГ. Мачухівська громада об’єднала сільради з трьох районів. Тепер до Коломацької ОТГ приєднується Старицьківська сільрада з Машівського району. Про ОТГ Полтавщини говорять далеко за її межами, їх ставлять у приклад. Впевнений, так буде і надалі», — наголосив Валерій Головко.